Ukupno: 207390
Uspjesi odbojkašica
Autor: Marija Dorić, 21. 6. 2017.

Natjecanja i uspjesi odbojkašica u razdoblju od 2014. do 2017.

Dana 3.5.2014. godine osvojili smo treće mjesto na Prvenstvu Slavonije i Baranje u Maloj odbojci.

Na tom natjecanju sudjelovale su: Dijana Karatović, Marina Volmut, Lora Stojanac, Nera Tost, Darija Mihaljević i Matea Karatović. OK Čepin svake godine osvoji najmanje tri natjecanja. Uvijek je bio među prva tri najbolja kluba. Prvo mjesto na Supermini odbojci  osvojili smo 2013./2014.godine. Sudjelovali su: Dijana Karatović, Lora Stojanac, Marina Volmut, Nera Tost, Darija Mihaljević, Matea Karatović. Godine 2014./ 2015.godine osvojili smo još jednu zlatnu medalju na Gradskoj ligi u Mini odbojci „PČELICE“. To natjecanje predstavljale su: Laura Lončar, Dijana Karatović, Marina Volmut, Darija Mihaljević, Lora Stojanac i Nera Tost. Godine 2015.godine išli smo u Rovinj na Državno prvenstvo u Mini odbojci i ondje smo osvojili prvo mjesto. Na tom natjecanju sudjelovale su: Laura Lončar, Dijana Karatović, Marina Volmut, Darija Mihaljević, Lora Stojanac i Nera Tost. Godine 2015. osvojili smo prvo mjesto u Mini odbojci - najmlađe kadetkinje. Sudjelovale su: Laura Lončar, Dijana Karatović, Marina Volmut, Darija Mihaljević, Lora Stojanac i Nera Tost. Dana 26.4.2015. godine na Prvenstvu Slavonije i Baranje u Mini odbojci osvojili smo zlatnu medalju. To natjecanje predstavljale su: Laura Lončar, Dijana Karatović, Marina Volmut, Darija Mihaljević, Lora Stojanac i Nera Tost. Godine 2016. osvojili smo prvo mjesto na Gradskoj ligi u Mini odbojci. Sudjelovali su:  Nea Hegyi, Nera Tost, Darija Mihaljević, Marina Volmut, Dijana Karatović, Lora Stojanac, Matea Karatović. Godine 2016. na Međunarodnom odbojkaškom turniru „OBUDOVAC“ osvojili smo prvo mjesto. Igrači: Dijana Karatović, Marina Volmut, Lora Stojanac, Nera Tost. Dana 7.5.2016. godine osvojili smo prvo mjesto na Prvenstvu Slavonije i Baranje najmlađe kadetkinje Mini odbojke. To natjecanje predstavljale su: Nea Hegyi, Nera Tost, Darija Mihaljević, Marina Volmut, Dijana Karatović, Lora Stojanac, Matea Karatović. Od 2. do 4.6. 2016. išli smo na Državno prvenstvo školskih sportskih društava 5. i 6. razreda i iznenada osvojili prvo mjesto. Našu školu predstavljale su: Dijana Karatović, Marina Volmut, Lora Stojanac, Nera Tost, Nea Hegyi, Matea Karatović, Tena Tadić, Darija Mihaljević, Samanta Živković, Tena Galir. Još jedno prvo mjesto osvojili smo na Drugoj državnoj ligi. Sudjelovali su : Dijana Karatović. Dana 8.4.2017. osvojili smo drugo mjesto Prvenstvu Slavonije i Baranje u Maloj odbojci. Na tom natjecanju sudjelovale su: Marina Volmut, Darija Mihaljević, Nera Tost, Matea Karatović, Nea Hegyi. Ove godine na  Županijskom natjecanju školskih sportskih društava 5. i 6. razreda osvojili smo drugo mjesto. Našu školu predstavljale su: Marina Volmut, Darija Mihaljević, Nera Tost, Nea Hegyi, Tena Tadić, Tena Galir, Dorotea Betlehem, Matea Karatović, Mateja Vukčević. U svibnju 2017.godine osvojili smo jedanaesto mjesto na Državnom natjecanju za mlađe kadetkinje. Sudjelovale su: Dijana Karatović, Marina Volmut, Nera Tost. Dana 27.5.2017. godine na Gradskoj ligi u maloj odbojci „PČELICE“ osvojili smo treće mjesto. Na tom natjecanju sudjelovale su: Marina Volmut, Darija Mihaljević, Nera Tost, Matea Karatović, Nea Hegyi. Ovakve uspješne rezultate ne bismo uspjeli bez našeg trenera Ivana Pospišila. On nas je naučio kako igrati, kako pobjeđivati, kako prihvaćati poraze. Bez njega klub OK Čepin ne bi niti postojao. Velika zahvala našem treneru!