preskoči na sadržaj

Osnovna škola Miroslava Krleže Čepin

Login
Brze poveznice

 

Lino višebojac

Mir je moj đir

Dabar 2017.

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 5. 6. 2018.

Ukupno: 84611
Ovaj mjesec: 2596
Ovaj tjedan: 710
Danas: 24
 

 

Predmet  Učitelj Kontakt
1.a Alenka Popić alenka.popic@skole.hr
1.b Silva Sekulić silva.sekulic@skole.hr
2.a Renata Klarić renata.klaric@skole.hr
2.b Viktorija Baranjec viktorija.baranjec@skole.hr
3.a Ankica Lozančić ankica.lozancic@skole.hr 
3.b Martina Balog martina.balog2@skole.hr
3.c Marijana Paradžiković

marijana.paradzikovic@skole.hr

4.a Andreja Bihar Jurić andreja.bihar@skole.hr
4.b Ana Šili ana.gajsek@skole.hr
4.c Ivana Pešerović ivana.peserovic@skole.hr
Hrvatski jezik Nada Marguš nada.margus@skole.hr
  Marija Dorić marija.doric1@skole.hr
  Anita Koprivnjak anita.koprivnjak@skole.hr
Likovna kultura Lidija Benakovic lidija.mazalovic@skole.hr
Glazbena kultura Ivan Draženović ivan.drazenovic@skole.hr
Engleski jezik Tanja Pokupić tanja.pokupic@skole.hr
  Marta Bezjak marta.bezjak1@skole.hr
  Kristina Jelenić kristina.jelenic@skole.hr
Matematika Maja Katalinić maja.katalinic1@skole.hr
  Sanja Tobijas sanja.tobijas@skole.hr
  Antonela Štulac antonela.stulac@skole.hr
Priroda, Biologija, Kemija Zlata Matusina zlata.matusina@skole.he
  Mihaela Laslo mihaela.laslo@skole.hr
Fzika,Tehnička kultura,  Sunčica Peroković suncica.perokovic@skole.hr
Informatika, Tehnička kultura Leon Zakanji leon.zakanji@skole.hr
Povijest Slavko Babić slavko.babic@skole.hr
Geografija Borna Šulc borna.sulc@skole.hr
TZK Ivan Pospišil ivan.pospisil@skole.hr
Njemački jezik Sanja Filipović sanja.filipovic3@skole.hr
Informatika Martina Tonkovac martina.tonkovac@skole.hr
Informatika Dragutin Jalovičar dragutin.jalovicar@skole.hr
Vjeronauk Mara Lukić mara.lukic@skole.hr
  Emil Gladić emil.gladic@skole.hr
  Tijana Kolarik tijana.kolarik@skole.hr
Pedagoginja Gordana Vlahović gordana.vlahovic@skole.hr
Knjižničarka Nikolina Pejić nikolina.pejic3@skole.hr
Ravnateljica Branka Mack-Savanović branka.mack-savanovic@skole.hr

 

 

 

preskoči na navigaciju