preskoči na sadržaj

Osnovna škola Miroslava Krleže Čepin

Login
Brze poveznice

 

Lino višebojac

Mir je moj đir

Dabar 2017.

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 5. 6. 2018.

Ukupno: 113122
Ovaj mjesec: 2298
Ovaj tjedan: 49
Kontakti učitelja po predmetima

 

Predmet  Učitelj Kontakt
1.a Alenka Popić alenka.popic@skole.hr
1.b Silva Sekulić silva.sekulic@skole.hr
2.a Renata Klarić renata.klaric@skole.hr
2.b Viktorija Baranjec viktorija.baranjec@skole.hr
3.a Ankica Lozančić ankica.lozancic@skole.hr 
3.b Martina Balog martina.balog2@skole.hr
3.c Martina Arambašić

martina.spajic1@skole.hr

4.a Andreja Bihar Jurić andreja.bihar@skole.hr
4.b Ana Šili ana.gajsek@skole.hr
4.c Ivana Pešerović ivana.peserovic@skole.hr
Hrvatski jezik Nada Marguš nada.margus@skole.hr
  Marija Dorić marija.doric1@skole.hr
  Jasna Dasović jasna.dasovic@skole.hr
Likovna kultura Lidija Benakovic lidija.mazalovic@skole.hr
Glazbena kultura Ivan Draženović ivan.drazenovic@skole.hr
Engleski jezik Tanja Pokupić tanja.pokupic@skole.hr
  Marta Bezjak marta.bezjak1@skole.hr
  Kristina Jelenić kristina.jelenic@skole.hr
Matematika Maja Katalinić maja.katalinic1@skole.hr
  Sanja Tobijas sanja.tobijas@skole.hr
  Antonela Štulac antonela.stulac@skole.hr
Priroda, Biologija, Kemija Zlata Matusina zlata.matusina@skole.he
  Mihaela Laslo mihaela.laslo@skole.hr
  LJiljana Rako ljiljana.rako@skole.hr
Fzika,Tehnička kultura,  Sunčica Peroković suncica.perokovic@skole.hr
Informatika, Tehnička kultura Leon Zakanji leon.zakanji@skole.hr
Povijest Slavko Babić slavko.babic@skole.hr
Geografija Ivan Čurman ivan.curman@skole.hr
TZK Fabijan Pospišil fabijan.pospisil@skole.hr
Njemački jezik Sanja Filipović sanja.filipovic3@skole.hr
Informatika Martina Tonkovac martina.tonkovac@skole.hr
Informatika Dragutin Jalovičar dragutin.jalovicar@skole.hr
Vjeronauk Bernard Majer bernard.majer@skole.hr
  Emil Gladić emil.gladic@skole.hr
  Tijana Kolarik tijana.kolarik@skole.hr
Pedagoginja Gordana Vlahović gordana.vlahovic@skole.hr
Psihologinja Ana Pačar ana.pacar@skole.hr
Knjižničarka Nikolina Pejić nikolina.pejic3@skole.hr
Ravnateljica Branka Mack-Savanović branka.mack-savanovic@skole.hr

 

 

 

preskoči na navigaciju