preskoči na sadržaj

Osnovna škola Miroslava Krleže Čepin

Login
Brze poveznice

 

Lino višebojac

Mir je moj đir

Dabar 2017.

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 5. 6. 2018.

Ukupno: 84611
Ovaj mjesec: 2596
Ovaj tjedan: 710
Danas: 24
Informacije

Roditelj je dužan redovito dolaziti na roditeljske sastanke i individualne informativne razgovore s razrednikom.
Roditelj ima pravo uvida u pisane i druge radove i ocjene djeteta na organiziranim individualnim informativnim razgovorima s razrednikom.
Roditelj ima pravo od razrednika zatražiti individualni informativni razgovor s predmetnim nastavnikom.

(PRAVILNIK O NAČINIMA, POSTUPCIMA I ELEMENTIMA VREDNOVANJA UČENIKA U OSNOVNOJ I SREDNJOJ ŠKOLI, Zagreb 2010.)

IME I PREZIME UČITELJA

Informacije razrednika

Informacije po predmetu

Ankica Lozančić

Četvrtak 3. sat

 

Martina Balog

Utorak 4. sat

 

Marijana Paradžiković

Utorak 5. sat

 

Ana Šili

Četvrtak 9,35 -10,15; 14,45-15,25

 

Ivana Pešerović

Ponedjeljak 3. sat

 

Alenka Popić

Utorak  3.sat

 

Silva Sekulić

Ponedjeljak 3. sat

 

Andreja Bihar Jurić

Četvrtak 11,10-11,50; 15.35-16,15

 

Renata Klarić

Utorak i srijeda 2. sat

 

Viktorija Baranjec

Utorak 3. sat

 

Nada Marguš

 

Četvrtak 6. sat

Marija Dorić

Ponedjeljak 3. sat

 

Anita Koprivnjak

 

Ponedjeljak 2. sat

Ivan Draženović

Utorak 4. sat u suprotnoj smjeni

 

Lidija Benaković

Petak 5. sat (11,10)

 

Marta Bezjak

Ponedjeljak 2.sat

Ponedjeljak 2. sat

Sanja Filipović

Utorak u par. 15,50

Ponedjeljak u nep. 11,10

Tanja Pokupić

Ponedjeljak 4. sat

Ponedjeljak 4. sat

Kristina Jelenić

 

Srijeda 3. sat

Borna Šulc

 

Utorak (nep) i srijeda (par) nulti

Slavko Babić

Ponedjeljak 3. sat

Ponedjeljak 3. sat

Zlata Matusina

Ponedjeljak 4. sat

Ponedjeljak 4. sat

Mihaela Laslo

 

Četvrtak 4. sat

Sanja Tobijas

Utorak 3. sat

Utorak 3. sat

Maja Katalinić

 

Četvrtak 3. sat

Antonela Štulac

 

Utorak 5. sat

Sunčica Peroković

Srijeda 3. sat

Srijeda 3. sat

Leon Zakanji

Ponedjeljak 4. sat

Ponedjeljak 5. sat

Dragutin Jalovičar

 

Srijeda 12,35-13,05

Ivan Pospišil

 

Srijeda 2. sat

Mara Lukić

 

Čet 3. sat 1. smjena, 2.smj pon 3. sat

Emil Gladić

 

Petak10,25-11.05 Čet 14,45-15,25

Tijana Kolarik

 

 

Fabijan Pospišil

 

Utorak 2. sat

Martina Tonkovac

 

Srijeda 3. sat

preskoči na navigaciju