Natjecanja i susreti u školskoj 2017./2018. godini
Autor: Marija Dorić, 28. 6. 2018.

Uspjesi naših učenika u školskoj 2017./2018. godini

Kao i svake godine, tako i ove školske 2017./2018. , učenici naše škole sudjelovali su na brojnim natjecanjima na županijskim i državnim razinama. Zahvaljujući uloženom trudu i radu učenika te njihovih mentora, postigli su sljedeće rezultate:

Državna natjecanja:

Hrvatski jezik: Iva Akmadžić, 8. r.; mentorica: Nada Marguš, prof.

Građanski odgoj: Iva Akmadžić, Lora Stojanac, Nina Vučemilović-Šimunović, Dijana Karatović, Monika Gregurec, Stela Jan, Katarina Vučković, Tea Milković, 8. r.; mentorica: Tanja Pokupić, prof.

Nacionalna razina natjecanja u Nacionalnom projektu poticanja čitanja-Natjecanje u znanju i kreativnosti” Čitanjem do zvijezda”: Valentina Brtan, 7, r.; Lorena Antunović, 6. r.; mentorica: Nikolina Pejić, knjižničarka;

Nagradni natječaj za osnovne škole “Hrvatska kakvu želimo” u likovnom radu: Mate Borbaš, 3. mjesto; mentor: Andrej Tomić, prof.

Županijska natjecanja:

Hrvatski jezik: Iva Akmadžić, 8. r. -1. mjesto: mentorica: Nada Marguš, prof.

Engleski jezik: Gabrijel Šota, Iva Akmadžić, 8. r. mentorica: Tanja Pokupić, prof.

Njemački jezik: Iva Akmadžić, 8. r. mentorica: Sanja Filipović, prof.

Matematika: Lorena Antunović, 6. r., Maja Skrenković i Katarina Vučković, 8. r. mentorica: Sanja Tobijas, prof.

Biologija:  Ivona Arambašić, 7. r. mentorica: Zlata Matusina, prof.

Kemija: Maja Skrenković, 8. r.-1. mjesto, Karla Kajan, 8. r. mentorica: Mihaela Laslo, prof.

Kemija: Ivona Arambašić, 7. r. mentorica: Zlata Matusina, prof.

Fizika: Maja Skrenković, 8. r. mentorica: Sunčica Peroković, prof.

Tehnička kultura: Nea Hegyi, Jona Januš, 5. r. mentor: Leon Zakanji, prof.

Sigurno u prometu: Nika Januš, Borna Župan, Patricija Sabljo, Andrija Brkić, 5. r. mentorica: Sunčica Peroković, prof.

Modelarska liga: Karla Kajan, Maja Skrenković, 8. r. mentor: Leon Zakanji, prof.

Nacionalna razina natjecanja u Nacionalnom projektu poticanja čitanja-Natjecanje u znanju i kreativnosti” Čitanjem do zvijezda”: Monika Gregurec, 8. r. mentorica: Nikolina Pejić, knjižničarka;

Nagradni natječaj za osnovne škole “Hrvatska kakvu želimo”: Mate Borbaš, 8. r.-1. mjesto;

Marija Markanović- 3. mjesto; mentor: Andrej Tomić, prof.

Ostala natjecanja:

Klokan bez granica: Duje Tonkovac, Ante Bandić, Sara Posavec, Veronika Draženović, 2. r.;Antonio Plavec, Filip Sokač, 3. r.; Lorena Antunović, Izabela Batrnek, 6. r.; Mate Borbaš, Monika Gregurec, Katarina Vučković, Lana Nađ, Karla Kajan, Maja Skrenković, 8. r. mentorica: Gordana Vlahović, pedagoginja;

Dabar: Marino Kečkeš, Leonarda Vuk, Filip Hirnštajn, 4. r., Maja Skrenković, 8. r. mentorica: Maja Katalinić, prof.

Lino višebojac: Marina Volmut, Tena Tadić, 7. r., Arijan Kovačević, 8. r.

Erste Plava liga: Sara Grgić, Roko Turić, 4. r., Lana Kocur, Ana Mihaljević, 3. r. mentorice: Renata Klarić, prof. i Ankica Lozančić, prof.

Sportski  turnir: Mate Jukić, Filip Pfeiffer, Hana Batorek, Petra Papić, Sara Grgić, Sara Ferić, 4. r. mentorica: Ankica Lozančić, prof.

Stari papir: Petra Letica, 1. r. organizatorica prikupljanja staroga papira: Zlata Matusina, prof.

Literarni natječaj “Mojoj majci”: Mihaela Borbaš, 5. r. mentorica: Marija Dorić, prof.

Iskrene čestitke učenicima i njihovim mentorima! Veselimo se nadolazećoj školskoj godini i nadamo se kako će učenici ponovno biti kreativni, vrijedni i uspješni u svom radu!